sobota, 2 stycznia 2016

New Year's Eve

W tym roku wspaniale się ułożyło, że są wolne dni zaraz po Sylwestrze. Zdecydowanie potrzebowałam dłuższego weekendu do odpoczynku po starym roku. Co prawda mroźna, ale słoneczna pogoda (i nawet śnieżna!) napawa optymizmem i chęcią do życia. Daje też nadzieję na lepszy nowy rok! 

Podsumowanie roku już było, ale nic nie wspomniałam o postanowieniach. Przede wszystkim chcę więcej blogować i znów wrócić do gry na gitarze - generalizując - znów wrócić do swoich pasji, które dawały i dają mi dużo satysfakcji i spełnienia. Właściwie do pasji i samorealizacji dodałabym jeszcze sport, mając na myśli oczywiście bieganie - chciałabym stawiać sobie wyzwania czasowe i dystansowe, przez pryzmat smukłej sylwetki i dobrej kondycji fizycznej. Dobrze gdybym spełniła też swoje małe marzenia - kurs dietetyki z elementami fizjologii człowieka, albo chociaż mądra książka na ten temat. Później wakacyjny wyjazd - Hiszpania, Chorwacja albo Kreta, najlepiej 2 tyg. w cudownym słońcu, chociaż nie pogardzę żadnym innym wyjazdem :). Sferę zawodową póki co odkładam na bok, chcę tylko mieć odpowiednie warunki i nie stresować się, a reszta jest drugorzędna. Najważniejsze w tym nowym roku jest dla mnie jednak pielęgnowanie i troska o mój związek z ukochanym mężczyzną <3. Ten obszar mojego życia jest najistotniejszy i to właśnie Dawidowi chcę poświecić w tym roku najwięcej czasu.

Sylwestra spędziłam w gronie szalonych znajomych i oczywiście mojego Dawida. To była naprawdę udana impreza i mam nadzieję, że przesąd "jaki sylwester taki cały rok" doskonale się sprawdzi! Muzyka, drinki, przepyszne jedzenie a przede wszystkim pozytywni ludzie i dobre humory! Oby tak było przez cały rok!
Pierwsze zdjęcie z początków imprezy, więc loki jeszcze się kręcą... hah :D Później wyglądały już lepiej. Takie wyjścia są dużym wyzwaniem dla mnie :D nakładanie podkładu, cieni, robienie kresek, a w tym roku i wyjątkowo nawet pomadki! to było nie lada zadanie. Mam nadzieję, że nie było tak źle, o czym opowiem w kolejnym poście.Dziś odpoczywam i relaksuje się. Ciepła herbata z cytryną, termofor, film i mój mężczyzna u boku<3. Mam nadzieję, że każda nasza wspólna chwila będzie właśnie tak wyglądać :).

2 komentarze:

  1. Życzę Ci spełnienia tych wszystkich marzeń i postanowień :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego dobrego w Nowym ROku! Na imprezie wygladalas pieknie ;) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,