czwartek, 26 grudnia 2013

Poświątecznie

W zupełności, wszyscy zostali pochłonięci świętami. U mnie, pomimo dość nieciekawych oczekiwań, było całkowicie przyzwoicie. Cały czas spałam, jadłam, piłam, balowałam i znów spałam :D. Dziś znowuż uderzam na party, ale to już od dawna planowany wypad do klubu. Cóż, wyprzedzę też pytania "Jak Mikołaj?", bo na tegoroczne święta, jak już od kilku lat, nie dajemy sobie prezentów, albo przynajmniej ja z rodzicami. Tradycyjnie dostałam ptasie mleczko i kilka drobnych upominków. Choć, jeżeli sprawy się ładnie i sprawie ułożą, to mam nadzieję, że jeszcze jedną sytuację (?), uściślając - osobę, będę mogła zaliczyć do świąteczno - noworocznych prezentów <3. Ale csiiiiii! :)

Zostawiam Was ze zdjęciami z wigilijnego wieczoru. Postawiłam na spokojny klasyk, dodając naszyjnik, ostatnio mój ulubiony. Spódnica (nie widać tego na zdjęciach) ma z tyłu ogromną kokardę! Lubię ją, ale jest jak dla mnie za długa i chyba lada dzień wyląduje u krawcowej na skracaniu.9 komentarzy:

 1. Jaka fajna choinka :D
  Świetnie wyglądasz, podoba mi się ten naszyjnik.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądałaś prze pięknie, bardzo klasycznie, a naszyjnik jest super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Naszyjnik jest boski, a jaka super, grubaśna choinka! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaka piękna choinka! :) tak samo jak Twój naszyjnik :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I dont completely understand your view, but I get the point.
  I think one of your advertisings caused my browser to resize, you might want to put that on your blacklist.
  jeux de flash
  jeux de amour
  jeux de avion

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie wyglądasz, klasycznie

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,