środa, 6 lutego 2013

Krótki przegląd z życia studenta


I pomyśleć, że to już przed ostatnia sesja na licencjacie!? Cóż za szkoda, że tak właściwie to chyba tylko 3 czy 4 egzaminy pisałam w sesji... :D. Jutro jazda po ostatni wpis i zasiadamy do pisania pracy, którą właściwie mam już prawie napisaną (pierwszy rozdział).

Teraz robi się aż troszkę smutno patrząc przez pryzmat tych 2,5 roku spędzonych na uczelni, z wieloma osobami, które śmiało można nazwać super znajomymi. Mam nadzieję, że po obronie nasze drogi się nie rozejdą i o ile zmienimy uczelnie to nie zmienimy znajomych :).

Swoją sesje, a właściwie jej początek i zakończenie, świętowaliśmy już w poniedziałek, po egzaminie. Niestety, nie dla każdego to był ostatni egzamin... Szanowny Pan Profesor, którego znamy już sprzed roku, w pierwszej turze daje mega proste pytania (w tamtym roku pisałam właśnie w 1 turze), a w drugiej daje takie, że witki opadają. Niestety, w tym roku trafiłam na 2 turę... pytania niemal z kosmosu. Na szczęście liczyło się też lanie wody na objętość i takim sposobem zapisałam 5 stron :D i dostałam 4,5... :D.

skromne studenckie śniadanie :D. Kawa + owsianka z bananami

szykowanie przed imprezą


potem już na imprezie :Da zdjęć po imprezie już nie umieszczam... :D


4 komentarze:

 1. hahaha! Skąd ja to znam.
  Słit focie przed imprezą, potem jeszcze jakieś ogarnięte na imprezie. A po imprezie to lepiej ich nie robić albo zakopać głęboko w folderach haha :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po studencku! :)) Bananowa owsianka to co genialnego ;) Pozdrawiam i zapraszam na nową notkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mnaim mniam! takie śnidanako ♥

  zapraszam na konkurs.
  www.peerfectlly.blogspot.com ♥

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,