niedziela, 19 marca 2017

Yankee Candle - ALOE WATER

Palma kanaryjska i woda aloesowa? Brzy niczym wakacyjna kompozycja - idealna, szczególnie, że potrzebuję wypoczynku jak nigdy! Pomimo deszczu, czy ponurej pogody chętnie wzięłabym kilka dni wolnego, nawet tylko po to, aby spokojnie napić się herbaty, bez pośpiechu, bez telefonów i bez zbędnego gadania...
Aloes to źródło zdrowia i ulgi - działa kojąco i używany jest przy leczeniu niegojący się ran. Dla mnie to właśnie synonim świeżości, ukojenia i nawilżenia. Jeżeli przejrzycie sobie zastosowanie aloesu i jego zalety, okazuje się, że to naprawdę idealna roślina, warta hodowli i zwrócenia uwagi. Często jest wykorzystywana także w kosmetykach, jako element nawilżający!

Czy w formie wosku sprawdza się podobnie, czyli kojąco i odsresowująco? Dziś odpowiadam na to pytanie:
Niestety, czasem zbyt wielkie nadzieję wiąże z woskami, które później okazują się po prostu rozczarowaniem. Spodziewałam się tak wielkiej świeżości... W opakowaniu pachniał podobnie do FLUFFY TOWELS, czyli jakby trochę proszkowo, ale świeżo. Jednak podczas palenia.... kompletnie go nie czuć. To było ogromne rozczarowanie! Chyba jeszcze nigdy nie trafił mi się wosk, który nie miał żadnego zapachu! O ile Dawid wyczuwa coś co go gryzie, tak ja nie czuję nic, kompletnie! Jest tak słabo wyczuwalny, że bardziej czuję kwitnącego hiacynta z drugiego końca pokoju niż wosk z kominka pod nosem....
Dałam mu drugą i trzecią szansę... dodałam więcej wosku, zero reakcji. Moje wielkie rozczarowanie...
Wszystkie opisywane przede mnie woski zakupuję na stronie goodies.pl, a ten konkretny znajdziecie TUTAJ.

4 komentarze:

 1. Szkoda, że go nie czuć. Ja tez się jeszcze nie spotkałam z woskami które przy paleniu by nie pachniały, ze świecami owszem ale z woskami nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiem szczerze, że i ja po raz pierwszy mam taką sytuację :)

   Usuń
 2. Uwielbiam woski od Yankee Candle. Ten bardzo mnie kusił. Ostatnio widziałam go w sklepie stacjonarnym i teraz nie żałuję, że nie kupiłam ;) Skoro bez zapachu - szkoda pieniędzy.
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam woski YC szkoda,że ten się nie sprawdził

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)