czwartek, 26 stycznia 2017

Yankee Candle - SNOW IN LOVE

Idealny zapach wosku na zimę? Poza CANDY CANE LANE to chyba SNOW IN LOVE od Yankee Candle. Te zimowe dni jednak mają w sobie jakąś magię: w dziwny sposób herbata smakuje jakoś lepiej czy świeczki palą się jakoś przytulniej. Nie wspomnę już o tym, że przytulas od ukochanego jest taki jakby dwa razy przyjemniejszy.

Nic też dziwnego, że SNOW IN LOVE staje się idealny na takie wieczory. Zapach jest słodki, lekko perfumowany jakby z mieszkanka słodkich żelek z damskimi perfumami, ma w sobie to coś. Szybko rozprzestrzenia się po pomieszczeniu. Warto jednak pamiętać, aby w porę go zgasić - może być męczący po długim i bezustannym paleniu.


Wosk możecie dostać bezpośrednio TUTAJ, albo znaleźć sobie coś innego w sklepie goodies.pl.

7 komentarzy:

 1. Teraz już zima się kończy ;D więc pewnie w sezonie zimowych się zaopatrzę w ten wosk ♥ ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, jestem Theresa Williams Przez wiele lat rozmawiała z Andersonem, zerwał ze mną, zrobiłam wszystko, aby przywrócić go z powrotem, ale wszystko było na próżno, chciałem go tak bardzo ze względu na miłość, Błagałem go o wszystkim, obiecałem, ale odmówił. Wyjaśniłem mój problem przyjacielowi, a ona zaproponowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z czarownikiem, który mógłby mi pomóc rzucać zaklęcie, aby go przywrócić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru niż spróbować, ja Wysłał pocztą krążownik zaklęcia i powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie dobrze przed trzema dniami, że moja dawna wróci do mnie przed trzema dniami, rzucał zaklęcie i zaskoczył go drugi dzień, to było około godziny 16:00. Moja ex wołała mnie, byłem tak zdziwiony, odrzuciłam wezwanie i wszystko, co powiedział, to było takie, że tak bardzo żałował za wszystko, co się stało, że chciał, abym mu wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem tak szczęśliwy i poszedłem do niego, że tak zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie. Od tego czasu obiecałem, że ktokolwiek, kogo znam, ma problem z relacją, pomogłabym takiej osobie, powołując się na jedynego prawdziwego i potężnego czarodzieja, który pomógł mi z moim własnym problemem. E-mail: drogunduspellcaster@gmail.com możesz go zadzwonić, jeśli potrzebujesz jego pomocy w relacjach lub innych sprawach.

   1) Love Spells
   2) Zakochane Miłości
   3) Czary rozwodowe
   4) zaklęcia małżeńskie
   5) Zaklęcie wiążące.
   6) Zaklęcia rozbite
   7) Przebij minę Lover
   8.) Chcesz zostać awansowanym w zaklęcia / Lottery
   9) chce zaspokoić swojego kochanka
   Skontaktuj się z wielkim człowiekiem, jeśli masz jakieś problemy z trwałym rozwiązaniem
   Poprzez drogunduspellcaster@gmail.com

   Usuń
 2. Zawsze chciałam sprawdzić te świeczki, bo wiem że są bardzo zachwalane przez cały internet :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki troszke walentynkowy :) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o ile na walentynki będzie jeszcze śnieg :)

   Usuń
 4. Mi średnio się spodobał.. chociaż mam mieszane uczucia.. raz mi pasuje, raz nie..

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,