poniedziałek, 16 marca 2015

Inna forma wosków - WOOD WICK - Perfect Pear

Do tej pory używałam tylko klasycznych wosków w formie tart z yankee candle. Dzięki WYSPIE ZAPACHÓW miałam możliwość spróbowania innej formy wosków. Czy lepszej? To się okaże :).

Zacznę od zapachu. No cóż, w opakowaniu pachnie ślicznie. Owocowo i "po mojemu". Oczekiwałam tego po zapaleniu. Jednak zapach gdzieś znikł i jest bardzo słabo wyczuwalny... mam nadzieję, ze wróci, bo szczególnie wpadł mi w gusta.

Aplikacja. Inna, ale nie znaczy gorsza. No właśnie o wiele lepsza. Wosk nie kruszy się i nie brudzi nam rąk. Niczym kawałki czekolady z plastikowego pojemniczka.

Wadą jest niestety wydajność. Jest mało produktu w jednej dawce, a mało intensywny zapach nie pozwala na przełamanie na pół.

CENA: 8-9 zł
Poza woskami w różnej postaci (yankee candle i wood wick) Wyspa Zapachów oferuje także perfumy Refan na mililitry, woski i świece Village Candle, a także posiadają kosmetyki z fitomedu (próbkę perfum już ukradła mama :D).
a już wkrótce otwarcie stoiska w Atrium Biała w Białymstoku! :)
Samplery możecie dostać także w sklepie internetowym goodies.pl.

5 komentarzy:

  1. Ja chyba jednak chętniej sięgnęłabym po YC :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dostałam inny zapach i również w opakowaniu pachnie zdecydowanie intensywniej niż po odpaleniu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale Ty masz fikuśny kominek ☻

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,