wtorek, 6 sierpnia 2013

Na zdrowie! cz. II - suplementy diety FIGURA

Od samego picia wody trudno uzyskać "szczupłe efekty", choć trudno byłby ukrywać fakt, że woda to podstawa. Odżywa nas przede wszystkim od wewnątrz, ale efekty widać na zewnątrz - chociażby ładniejsza, nawodniona i odżywiona skóra. Picie samej wody w nadmiernej ilości (mam na myśli picie TYLKO wody, pod czystą postacią) może spowodować, że do organizmu nie docierają inne składniki jak te, które są w wodzie. Warto więc pamiętać o urozmaicaniu wody owocami i sokami. Woda jest dobra, ale nie ma wszystkiego co nam jest potrzebne.

Do codziennej dawki wody od wczoraj dołączyłam herbatki FIGURA, naprawdę nie wiem w jaki sposób je pić (co po kolei), ale lepsze to niż nic :).
Zaczęłam od wersji DETOX, czyli oczyszczanie. To ważne, aby w etap diety i ćwiczeń wejść oczyszczonym z toksyn i innych niepotrzebnych organizmowi substancji. Bo niby po co przewracać je non stop w ustrojach.

Piję ją 2 razy dziennie po jednej saszetce. Jej smak przypomina mi herbatkę świąteczną, gdzieś w środku ogrzewa.

Dzięki zawartym składnikom:
wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
przyczynia się do usuwania nadmiaru wody z organizmu
wspomaga odchudzanie

W związku z tym, że mimo wszystko dalej ćwiczę (może nie intensywnie, ale ćwiczę), rozpoczęłam brać także tabletki EXTRASLIM, w nadziei, że moje ćwiczenia będą bardziej efektywne niż dotychczas.

Piję ją 2 razy dziennie przed posiłkiem.

Dzięki zawartym składnikom:
wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej
wpływa korzystnie na lepszą przemianę materii
pomaga w rozkładzie tłuszczów i węglowodanów

W związku z tym, że herbatka ma tylko 20 saszetek (na 10 dni), gdy ją skończę pić przejdę do kolejnego etapu NO - APETITE. Są to saszetki z proszkiem o smaku ananasowo - pomarańczowym. Sugerowane dawkowanie to 3 razy dziennie po 1 saszetce, czyli jedno opakowanie to kuracja na 5 dni. Pewnie to przedłużę zużywając tylko 2 saszetki dziennie. 

Dzięki zawartym składnikom:ułatwia odchudzanie - wywołuje uczucie sytościpomaga w utrzymaniu właściwej przemiany materiiwspomaga pracę jelit

Na koniec zostawiam najlepsze (albo mam taką nadzieję). Herbatki o smaku owocowym w etapie FOREVER. Nazwa zasugerowała mi, że ma to utrwalić do tej pory osiągnięte efekty. Opakowanie zawiera 20 saszetek, czyli dwa razy dziennie po jednej saszetce.

Dzięki zawartym składnikom:
pomaga zachować jędrną i elastyczną skórę
korzystnie wpływa na prawidłową przemianę materii
wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej

Cały zestaw otrzymałyśmy od MOJA FIGURA ( LINK) podczas I spotkania podlaskich blogerek. Dołączone do tego były także pen drive'y z informacjami dotyczącymi składu i działania składników owych suplementów diety. 

p.s. mam nadzieję, że doczekam się efektów, bez efektu JOJO! :)

4 komentarze:

 1. Zaczekam na efekty i sama zacznę kurację :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No więc, ja już wsio wypiłam, no i może z kilo mi ubyło, ale to chyba dzięki 40-stu stopniom na zewnatrz ;)
  Najsmacznieje były no -apetite ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie za kilka dni też zacznę to pić :D

   Usuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,