czwartek, 20 grudnia 2012

Choinka i przedświąteczna burza


A Wy, drodzy studenci, jak ubraliście choinkę na stancji w tym roku?


Jestem wręcz przerażona tym, co dzieje się w Galeriach Handlowych i innych miejscach użytku publicznego. Masa ludzi, których szał świąteczny opętał bez granic! Popychają, krzyczą, wyrywają... a do tego ci niedzielni kierowcy! Aż mi ręce opadają. Kilometrowe kolejki gdzie nic nie idzie załatwić. Na głupie zdjęcia w Media Markcie muszę czekać aż do niedzieli ;o.

Kolejna rzecz. Bardzo wzburzyła mnie dzisiejsza informacja podana chyba w Radiu Zet. Temat dnia! "Kurierzy nie wyrabiają się z dostarczaniem świątecznych prezentów". A to Mikołajowie? No proszę Was! Co jak co, ale akurat na tej branży się znam i jak ktoś mi powie, że zamówił prezent 20 grudnia i na 24 nie doszło, bo kurier olał sobie, to nie ręczę za siebie! W okresie świąt, kiedy to panuje szczyt paczkowy (na marginesie, w tym roku nawet wyższy niż rok temu) nie sposób jest zadowolić każdego klienta. Paczek jest tyle, że 24 godziny to za mało na dostarczenie ich wszystkich na czas. Kurierzy to też ludzie, też chcą mieć życie i święta, wyrozumiałości! Jest to mało opłacalna i bardzo męcząca praca. Paczki nie przepadną. A jak przyjdą po świętach to nikomu krzywda się nie stanie :).

Tyle ode mnie. :)

7 komentarzy:

 1. Ja już w poniedziałek ubrałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja unikam teraz galerii handlowych - nie chcę, by mnie stratowano ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Denerwuje mnie jeśli ludzie tak mówią. Przecież to normalne, że nie zawsze mogą się wyrobić przed świętami. Ja wychodzę z założenia ,że lepiej zamówić ze dwa tygodniw cześniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o nieeeee :D zazdroszczę...:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię tej całej świątecznej bieganiny. Zamiast być dla siebie bardziej uprzejmi ze względu na zbliżające się święta, to większość pożera się tylko wzrokiem. Życzę zdrowych, spokojnych i wesołych świąt! ^^

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,