czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt

Święta w tym roku miały wyglądać nieco inaczej. Przede wszystkim miałam być w Londynie i tam ciężko harować na moją przyszłość, a tu proszę... Zostałam w Polsce, wróciłam do starej pracy i czas leci. Nie wiem jakbym przeżyła święta bez rodziców i najbliższych. Jeszcze nigdy żadnego z nas nie brakowało przy wigilijnym stole (na Wielkanoc oczywiście brakowało raz mnie a raz mamy :D).

Choinka ubrana, mieszkanie przystrojone (KLIK), jakieś prezenty kupione, a przede wszystkim zrobiony rachunek sumienia i przeanalizowane błędy z zeszłego roku.


Kochani,
życzę Wam, przede wszystkim dużo ciepła i wiary w siebie, aby nigdy nikt nie poddawał Was żadnym próbom i nie manipulował Waszymi decyzjami. Aby życie składało się tylko i wyłącznie z pozytywnych akcentów, uśmiechów i troskliwych gestów. Aby wśród Waszych najbliższych nigdy nie zabrakło czułości, miłości i zrozumienia. Abyście należycie i sumiennie wywiązywali się z postawionych sobie celów. Życzę Wam także spełnienia każdego najdrobniejszego marzenia, mamy na to kolejny, cały rok.

2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,