niedziela, 13 grudnia 2015

Mikołajkowe Spotkanie Podlaskich Blogerek!

Zacznę od tego, że całkiem przypadkiem się tam znalazłam, Powinnam być w Anglii, a jestem w Polsce i dlatego na spotkaniu powinna być Ola a niestety być nie mogła (mam nadzieję, że wszystko w porządku i na następnym spotkaniu już będziesz :)).


Wraz z innymi blogerkami zostałyśmy zaproszone przez Asię i Emilkę do ODSKOCZNIA Gastropub. Pierwszy raz byłam w tym lokalu i powiem Wam szczerze - zaskoczył mnie. Wystrój jakby odscholowy czy hipsterski, ale bardzo oryginalny i przyjemny. Ponadto obsługa na medal - dawno nie spotkałam się z tak miłymi kelnerami i wybaczam nawet to, że zabrakło mi kurczaka do dania, a dostałam łososia :D. Ponadto właścicielka lokalu sprezentowała nam przepyszny tort, Dziękujemy!
W 100% polecam ten pub i wiem, że jeszcze się tam pojawię,


Całemu spotkaniu oczywiście przyświecał jakiś cel. Tym razem zbierałyśmy karmę i koce dla zwierząt z białostockiego schroniska. Udało nam się zebrać blisko 200 kg karmy! Podczas spotkania pojawili się pracownicy schroniska, którzy od razu odebrali karmę i koce. Bardzo cieszy mnie fakt, że za każdym spotkaniem znajdujemy kogoś, kto może potrzebować naszej pomocy. Niezależnie od tego czy to człowiek czy zwierze to warto pomagać. Czuję gdzieś wewnątrz siebie satysfakcję, że w jakiś sposób przyczyniam się do czyjegoś małego szczęścia :).
Dziękujemy też firmom www.zwierzakowo.pl i www.candleroom.pl za dołączenie się do akcji.
Na tym spotkaniu był też mały szok. Zazwyczaj zapraszana była osoba, gdzie ona opowiadała nam o czymś (o kosmetykach, o zdrowiu itp.) a tym razem to my opowiadałyśmy o nas samych i naszych blogach. Gościem była Pani Ewa z portalu białysokonline.pl i przeprowadziła z nami krótkie wywiady, dotyczące spotkania i naszego blogowania. Wszystkie się nieco zestresowałyśmy, ale generalnie chyba nie było tak źle :P. Link do wywiadu TUTAJ.


A później już nasze wyczekane pogaduchy, jedzonko i napoje. Uwielbiam te spotkania! Dziewczyny są takie "swoje", przyjazne i bardzo koleżeńskie. Zawsze jest zabawnie i mamy miliony tematów do rozmowy (nie tylko o blogach i kosmetykach :P). Naprawdę bardzo się cieszę, że Was poznałam! :)
Organizatorki:
Emilka - kobiecosci.blogspot
Asia - joannanienaltowska

Uczestniczki:
Magdalena mm-world-of-women
Kasia double-identity
Magda swiat-blanki
Paula land-of-bliss
Marlena kuferekmarleny


Organizatorki, czyli Asia i Emilka, wzorowo wywiązały się ze swojego stanowiska, ale to co zrobił na koniec przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Szał! Mikołaj w tym roku był ostro bogaty, bo tak nas na Mikołajki obdarował (poprzez ręce dziewczyn), że nie mogłam wyjść z podziwu. SZOK SZOK SZOK :).

Dziękujemy także wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do tego, aby wór prezentów Mikołaja był tak hojny i obfity!
Główny sponsor: PAESE  - SKLEP PAESE - FB
 TOŁPA - FBPAT&RUB - FB, CANDLE ROOM HOME&GIFT - FBREVITALASH  - FBDIAGNOSIS - FB - SKLEP, ESENCJAPERFUM - FBDIAMOND COSMETICS FBDERMAGLIN - FBIMPA ESENCJA NATURY FBPRZYSTAŃ DLA PIĘKNA - FB, SKLEPNAILS - FBEKOGANIK - FBESENTIRE - FB,  REVITACELL -FB, COBEST FBMAXIMUS SOLARIA - FBSKLEP LIVIOON - FBAPTEKAALMUS - FBE-KOBIECA - FBEKERT NAILS - FB,  MADE BY MY MUM - FBCHOCOKISS - FBMAROKOSKLEP  FBECOBLIK - FBHENKEL - FBSUPERKOSZYK - FB,  IPERUMY - FBPERFUMIK - FBIL SALONE MILANO - FBCOSMEPICK - FBOCEANIC - FBBIELENDA - FBBANDI FBNIEBIESKI KWIAT - FBHEMEL - FBDUAFE DERMISJA - FBDOTTORE - FBGLAM STYL ART - FBKAMMEL - FBARCYDZIEŁKA - FB, EVELINE - FB,  HYALURONKA - FB,  EHURT ,  DAX - FB,  PODOMED - FB,  KULULU - FBLONGVERTI - FB,  DOMOWAAPTECZKA - FB,  PROFIMED - FBKONAD  - FBCOLOR CLUB EUROPE FBKOSMED -FBNIKWAX - FB , ZALANDO ALLBAG - FBAUSTRALIAN COSMETICS - FB  , ECOFLORES- FB  , MODOTIKON - FBDORES - FBKERATIN POLSKA - FBMIMBOJAPAN STORE - FB.

Opisy i recenzje poszczególnych produktów - wkrótce :), a Wśród nich też niespodzianki dla Was! :)
To co dziewczyny, do następnego? :) a może i szybciej! :)

4 komentarze:

  1. Ale dobroci! Co, jak co, ale w czasie Świąt i z okazji Mikołaja, nawet spotkania z blogerkami nabiera jeszcze większej magii :) Super wspomnienia, a często też przyjaźnie na całe życie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana cudnie było Cię znowu zobaczyć :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,