poniedziałek, 21 stycznia 2013

Leniwe poranki

Dziś wstałam dość wcześnie, ale tylko dlatego, że na celu miałam się uczyć do popołudniowego egzaminu. Tak więc witam! :D, tak wygląda moja nauka. Zdążyłam się już wykąpać, umyć głowę, zjeść śniadanie, pomalować paznokcie i prawdopodobnie jeszcze poodkurzam i pozmywam :D.
 Jak się cieszę, że zostały mi tylko 3 testy (łącznie z dzisiejszym) i już długie ferie <3. Oby wszystko zaliczyć w zerówkach i mieć z głowy.11 komentarzy:

 1. Cześć.
  Mam pytanie zamawiałaś coś z tej strony? :http://www.afw-store.pl, bo polecałaś kiedyś :) Widziałam tam kilka fajnych rzeczy , ale nie wiem jak z kosztami wysyłki u nich jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej. nie zamawiałam, natomiast na ich stronie jest taka wiadomość : http://www.afw-store.pl/index.php?main_page=faq_info&fcPath=11&faqs_id=33&xsl_ur=10 przeczytaj i tam sprawdź, a jak i to nie pomoże to napisz do obsługi ( z prawej strony masz kontakt) :)

   Usuń
 2. Widzę pyszne banankowe śniadanko <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog, natknęłam się na niego przypadkiem, ale widzę że jest prowadzony z pasją co najważniejsze! Dołączam do obserwatorów. :)

  /zapraszam do mnie. mandyemilyrainbow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. też mam zawsze dużo rzeczy na głowie jak mam się uczyć ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,