czwartek, 19 lipca 2012

Ludzie na walizkach

Tego jeszcze nie było. Pierwszy raz na swoim blogu piszę "recenzję" książki. Nie jest to byle jaka książka. Znacie Szymona Hołownię? Dla mnie to polski dziennikarz, publicysta i felietonista z Białegostoku :). Ale jak powiem, że to ten niski Pan od wpuszczania na scenę  w "Mam talent" to już większość z Was zgadnie o kim mowa.

Książka to zbiór rozmów właśnie Sz. Hołowni z różnymi osobami, nie szczędząc słów - bohaterami współczesnego świata! Ludźmi, którzy w swoim życiu spotkali się lub wciąż spotykają się z decyzjami na łamach granicy życia i śmierci. Walczą o przetrwanie, podczas gdy życie niepostrzeżenie brnie do przodu, zostawiając ich daleko w tyle. Nie chcę Wam zdradzać treści. Mogę Wam tylko napisać, że sama trzy razy przeczytałam tą książkę i za każdym razem miałam ogromny ścisk w sercu. Dopowiem też, że jej treść, tj, słowa tych ludzi, dodają mi wiary i siły. Książka jest przepełniona wiedzą medyczna, niemedyczną i duchową.

POLECAM!

4 komentarze:

 1. Przeczytałam jakieś dwa lata temu, zostaje w pamięci.
  Szymon Hołownia nie jest znowu taki niski! ;) Po prostu tak wygląda przy olbrzymim Prokopie ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chalbert - jeżeli chodzi o wzrost to waśnie to miałam na myśli :)

   Usuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,