czwartek, 9 lutego 2012

Otherside

Pilna nauka właściwie zakończona, a przynajmniej mam taka nadzieję. Dziś jadę po wpis, a jutro mam ostatni egzamin, który mam nadzieję, pójdzie mi zadowalająco. Wprawdzie miałam nadzieję na lepsze oceny, ale średnia prawie 4,5 też mnie zadowala. Choć nie powiem, spodziewałam się czegoś lepszego :P.
Przez najbliższe dwa tygodnie będę błogo odpoczywać od nauki i od obowiązków uczelnianych. Już nie mogę się doczekać. Może przy okazji uda mi się gdzieś wyjechać :). Zdecydowanie tego potrzebuje. Natłok obowiązków nie wpływa na mnie dobrze. W stresie dużo jem, a to równa się z temu, że przybrałam kilka niechcianych kg :(. Teraz podczas wolnego będę starała się zgubić je równie sukcesywnie jak i je nabrałam.
Jak na dobrego studenta przystało chodzę na wszystkie wykłady i mam zdecydowanie większość notatek. Podczas sesji potrafią odezwać się do mnie osoby, z którymi na co dzień w ogóle nie rozmawiam. Nie uważacie, ze to trochę nie w porządku? Nikomu nie żałuje tych ocen, niech każdy ma taką jaką chce. No ale czasami bez przesady....

Kilka zarwanych nocek, złe jedzenie, brak czasu na zadbanie o siebie... uroki sesji :). Chyba nawet do matury tyle się nie uczyłam. A ta sesja, to zdecydowanie moja najgorsza... No cóż, dobrze, że to już za nami. 
Jutro po wpisach, albo w sobotę rano, wracam do domu i biorę się za siebie. Dziś pojadę do rossmana, zaopatrzę się w jakieś maseczki do twarzy czy może jakieś inne fajne kremiki. I obiecuje sobie chodzić do mojego Studia Aktywnego Modelowania Sylwetki, nie tylko do pracy, ale i na ćwiczenia. A do tego jakieś ćwiczenia w domu, typu : brzuszki, pompki. Mam nadzieję, że nie zaprzestanie na samych planach... :).

10 komentarzy:

 1. ciekawy blog i zapraszam do mnie;

  http://kinia-colorfulworld.blogspot.com/
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobre oceny widze ;))
  Powodzenia,ja tez próbuję się zmuszać do ćwiczeń ,ale róznie to idzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiedziałam . Przepraszam.
  ładna bransoletka ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję ocen :) jak to mawiał mój profesor zawsze może być jeszcze lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczuplutka jesteś:) Ale rozumiem, mi też się kondycja i w ogóle wszystko pogorszyło przez sesję :p Całe szczęście, ze to za nami! Gratuluję zaliczeń!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie narzekaj, oceny super!

  OdpowiedzUsuń
 7. A da się lepiej? Wydaje mi się, że naprawdę dobrze Ci poszło!

  OdpowiedzUsuń
 8. też mi się wydaje, że Twoja średnia to dobry wynik :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,