piątek, 27 stycznia 2012

Zaległości

Po dłuższych namysłach... tak, przełamałam się i nadrabiam zaległości, o których już dawno chciałam tutaj napisać. Zadecydowało o tym to, że właśnie wróciłam na weekend do domu i mam trochę przerwy w nauce. Dodatkowo cierpię na coś, czego nie umiem określić (ból w szyi) i jak do jutra nie przejdzie jadę na SOR, bo okropnie boli :(, jestem niemal sparaliżowana.  Mam w zanadrzu 3 tematy, w trakcie pisania może wyjść więcej :).
tak się leczę z tego przeszywającego bólu :(

1. Postcrossing
Dzięki Ani  > Zajrzyjcie do niej koniecznie! < zalogowałam się na postcrossing.com. Wylosowałam swoje 5 pocztówek. Wysłałam już 4, piątą wyślę lada dzień. Dziś dostałam powiadomienie, że moje pocztówki do Finlandii i USA właśnie doszły - niesamowita radość! :) Dodam też, że teraz i ja mogę zostać wylosowana, a więc z niecierpliwością oczekuję pocztówek.
Zachęcam Was również do zalogowania się na postcrossing.com. Tradycyjna poczta i wysyłanie pocztówek to jednak to, czego na co dzień już nie mamy. Taka forma "hipsterstwa" ;D.

2. Ulubione seriale
Kolejna Ania :) otagowała mnie w pewnej zabawie, dotyczącej ulubionych seriali. Oczywiście zapraszam na jej bloga, pisze naprawdę ciekawe recenzje kosmetyków :). Ale przechodząc już do seriali. Nie oglądam ich za wiele. Po pierwsze teraz nie mam już skąd (dygresja dotycząca ACTA), po drugie, nie mam na to czasu, po trzecie, nie jestem zwolenniczką oglądania TV czy filmów na komputerze, kino zdarza się równie rzadko, po czwarte, na stancji mamy TV od tygodnia, a tam tylko 4 czy 5 stacji.

Swego czasu oglądałam "HOW I MET YOR MOTHER" - zabawny serial, nie powiem, ale nawet mnie wkręcił. Niestety ze względów na sesję i ogólnie okropne godziny spędzane na uczelni odstawiłam go na bok.
Za "małego" byłam fanką NA DOBRE I NA ZŁE i M JAK MIŁOŚĆ. Całkiem niedawno była seria  : MAJKA, MAGDA M, BRZYDULA, SZPILKI NA GIEWONCIE, HOTEL 52,  ale ze względu znowu na brak czasu przepadło. Czasem trafię na  DOKTORA HOUS'A albo RODZINKA.PL.
Źródła zdjęć : a b c

10 komentarzy:

 1. ja też lubię rodzinkę.pl i dr housa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję! rodzinka najlepsza! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm ciekawe czy to by pasowało do skórzanych, brązowych łat, które mam zamiar przyszyć na rękawy :)
  A to z tymi pocztówkami to nawet niezły pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja oglądam sporo seriali to moja odskocznia od studiowania-ale własnie na kompie-tylko gdzie ja teraz plotkare czy grę o tron obejrze? ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. Może Cię po prostu zawiało? Boli konkretnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog ;)
  Pewnie Cię zawiało ... Współczuję :(

  Obserwuję i w wolnej chwili zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. myślę, że mogą jeszcze być te koszulki;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny blog : )
  Obserwuje i licze na to samo ; )

  OdpowiedzUsuń
 9. Ile już dostałaś bądź wysłałas pocztówek ? ;))
  Ja wczoraj dostałam kartkę i naprawdę to niesamowita radość ;))
  A to niby tylko zwykła kartka ;))

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,