niedziela, 8 stycznia 2012

CS czyli o męskich sprawach w dziewczęcym gronie

Wczoraj miało miejsce w moim pokoju niesamowite wydarzenie. Ale co póki dojdę do sedna to muszę opowiedzieć pewne fakty z mojego życia.
W związku z tym, że jetem najmłodsza, a do tego dziewczyna, w moim domu od najmłodszych lat zawsze chciałam dorównać moim braciom. Tak, miałam wrażenie, że chodzenie bez koszulki jest cool, samochodziki, bijatyki i strzelanki też. Potem jednak z czasem, kiedy to poszłam do szkoły i zobaczyłam "wow, dziewczynki istnieją!" ;D pokochałam spódniczki, kwiaty, lalki. Jednak coś z tym "chłopięcych" nawyków coś mi zostało. Nie boje się rozkładać sama namiot, dalekich tras samochodem, sama rozpalam grilla i wiele innych czynności, których dziewczyny często wolą unikać - ja chętnie :D.
A teraz do sedna. Na 5 laptopów rozłożyliśmy się w moim pokoju i graliśmy w CS'a. Strzelanka - Terroryści kontra Antyterroryści. Typowo chłopska gra, ale szło mi nie najgorzej ku zdziwieniu moich braci, chłopaka i kolegi. Co więcej, nie była to nasza pierwsza taka sesja ;D. Jeszcze kilka takich spotkać a będę mistrzem ;D.


 i deser chłopaków ;D

8 komentarzy:

 1. Nie wierzę ; ))
  Cs kojarzy mi się z kolegami z gimnazjum ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha mój brat ciągle w to grał ;D Moje dzieciństwo to "Fire in the hole!" ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi! Good blog!, I like it!,
  nice photos!n,n
  I Started a blog with my boyfriend and i hope you can check it, and if you like it can follow us! :D
  Have a nice day! n,n

  http://august19th.blogspot.com/
  http://august19th.blogspot.com/
  http://august19th.blogspot.com/
  http://august19th.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja to zawsze chciałam mieć starszego brata, ale niestety nie było mi to dane:( Jednak mam młodszą siostrę z czego bardzooo się cieszę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaha, fajnie jest się czasem tak rozerwać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. no to możemy sobie zbić piątkę, ale to piszą ludzie nietolerancyjni, zwykle uważający się za dorosłych, bo ich hobby i zamiłowania, wykraczają po za granice dzieciństwa. ahh.. uwielbiam takich ludzi w Polsce^^ grr

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,