środa, 19 listopada 2014

Czwarte urodziny bloga!

Piękna data! Dokładnie dnia nie znam (nie pamiętam :P), ale w listopadzie 2011 powstał ten blog. Najpierw blogowałam na platformie pinger.pl (i dalej tam bywam i żyję :)), choć nie ukrywam, że zdecydowaną większość czasu spędzam tutaj.
Przez moją domenę (wcześniej martysiia.blogspot.com, obecnie five-star-girl.blogspot.com) przewinęło się wiele postów (niektóre ze względów osobistych zwyczajnie musiały zniknąć! :P). Czasem gorsze, czasem lepsze te wpisy wychodziły, ale jakoś większej wagi nie przywiązywałam do tego. Także tematyka była każdego rodzaju: kosmetyki, życie prywatne, podróże ...
Dziś nieco inaczej patrzę na sferę blogowania, czasem może bardziej krytycznie, a czasem może bardziej ignorująco. Nie ukrywam jednak, że cały ten proces blogowania, obecny w moim życiu już tak długo, coś wniósł do mojego życia i nauczył mnie wielu rzeczy. To dobrze.
Poznałam przede wszystkim wiele fajnych i ciekawych ludzi (zarówno podlaskie blogerki, z którymi się spotykam :) Pozdrawiam Dziewczyny!) jak i wiele osób online, które w jakiś sposób są obecne w tym internetowym życiu :) (również pozdrawiam :)).8 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  u mnie w styczniu minie 3 lata bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie w grudniu będzie czterolatek :) Również ciesze się, że Ciebie poznałąm :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah, u mnie 4 latka "pykną" w lutym :) leeeci czas leci. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję blogowych urodzin i życzę kolejnych latek blogowania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to obie świętujemy :) Życzę dalszej weny i dużo ciekawych wydarzeń w życiu do opisania! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję czterech latek blogowania...

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo! Kolejnych lat blogowania :*

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,