piątek, 22 sierpnia 2014

Zmarszczki znikajcie! Serum Gerovital

No cóż, mam tylko 23 lata, ale przezorny zawsze ubezpieczony - zmarszczek nie mam wiele, strach pomyśleć co by było gdybym je miała! Najwięcej narzekać mogę na lekko pojawiające się "kurze łapki" przy oczach. Jazda samochodem pod słońce sprzyja ich rozwojowi w moim przypadku.
Na pierwszym spotkaniu podlaskich blogerek miałam okazję otrzymać serum na kontur oczu i ust firmy Gerovital, dzięki firmie Tenex. Jego zadaniem jest nie tylko spowalnianie procesów starzenia się, ale przede wszystkim pielęgnacja wrażliwej skóry wokół oczu i ust.
Serum było testowane przeze mnie w części podczas zimy (mróz, wiatr, zmienne temperatury), a także latem (słońce, chlorowana woda w basenach) gdzie miałam styczność z czynnikami mogącymi wywołać podrażnienie skóry w okolicy oczu i ust.
Rzeczywiście, odczucie pieczenia i przesuszenia było mniejsze, jednak nie znikało całkowicie w przewidzianym przeze mnie czasie (od serum oczekiwałam efektu niemal natychmiastowego, skoro właśnie do tego służy). Podobne efekty dawało mi używanie tradycyjnego kremu nivea w tych miejscach, z tym, że o dużej intensywności (zawsze muszę wysmarować się aż na biało :D)
Do plusów muszę zaliczyć sposób aplikacji - opakowanie niezwykle praktyczne. Kosmetyk wydajny. Zapach bez większych problemów przechodził przez nos :).


1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,