sobota, 24 marca 2012

Skyscraper

Wiem, że pewnie Was zanudzę tekstem "ale piękna, słoneczna pogoda..." ale taka jest prawda :P. Taka pogoda motywuje do mycia okien, sprzątania w domu i na podwórku - czyli pracowita sobota. Teraz prześlicznie zachodzi słońce. Niebo skąpane w jego pomarańczowo -różowych promieniach wygląda tak ciepło i przyjemnie, że nie chce się odrywać od niego oczu. Godzinami mogłabym patrzeć na zachody i wschody słońca. Magiczne uczucie. Niczym nie z tej ziemi. A zdaje się, że jest to coś codziennego i normalnego. Mimo to, wielu ludzi nie docenia tego. Szuka niesamowitych emocji i doznań w różnych, niekonwencjonalnych środkach, kiedy tuż pod nosem ma tak wspaniałe widoki. Naprawdę, nie trzeba wiele. Wystarczy nasza wyobraźnia i trochę chęci. Natura jeszcze nie raz spowoduje, że będziemy zdziwieni, a jej prawa udowodnią nam, że to one rządzą światem, a nie my.

Kilka zdjęć mojego autorstwa. Moja prosta cyfrówka nie robi "mega" zdjęć, to zwykły, kompaktowy, stary aparat. Ale zawsze uparcie twierdzę, że prawdziwemu artyście nie potrzeba dobrych sprzętów. Nie chwaląc tutaj siebie (hihi), ale chyba przyznacie mi rację, że prawdziwy fotograf zrobi arcydzieło nawet kalkulatorem.
W kolejności - dwa pierwsze z wczoraj, dwa kolejne z dzisiaj, a dwa ostatnie (w tym te z moim Kociem) jeszcze za czasów zimowych :).


11 komentarzy:

 1. Pierwsze i trzecie zdjęcie prze piękne :) Uwielbiam takie chmury i kolory na niebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ach, też się zachwycam, ale bardziej zachodami słońca. jest w nich coś ciepłego, obietnica lepszego jutra. ach <3

  OdpowiedzUsuń
 3. nie trzeba mieć super, ekstra aparatu żeby robić piękne zdjęcia ;-) a Ty to udowadniasz, bardzo ładne i dobre jakościowo zdjęcia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe zdjęcia!:) Też lubię fotografować niebo:)

  Zapraszam na mój blog
  http://emi-lollipop.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zdjęcia jestem zachwycona !


  obserwuję i również zapraszam do obserwowania :):*

  OdpowiedzUsuń
 6. Amazing photos!

  I love your blog, would u like to follow each other maybe? :)

  http://highheeledconfusion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam CIE do wziecia udzialu w moim KONKURSIE.. ;)powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,