poniedziałek, 13 lutego 2017

Revitol - Plus - żel do higieny intymnej Miravena cosmetics

O tym, że warto dbać o swoją higienę osobistą wspominać nikomu nie muszę. To przecież nie temat tabu! My kobiety jesteśmy jednakże szczególnie narażone na wszego rodzaju uszkodzenia naskórka czy infekcje. Zwykłe mydło czasem nas zawodzi, dlatego warto zainwestować w sprawdzony kosmetyk, który mimo wszystko wyrówna nasze ph i zadba po nasz komfort i samopoczucie.

Kosmetyki do higieny intymnej nie powinny być tematem tabu dlatego dziś przedstawiam Wam owy produkt od Miravena cosmetics.

Preparat ukryty jest w bardzo przyjemnym wzrokowo kartoniku. Wewnątrz, w plastikowej buteleczce ukryte, jest 250 ml kosmetyku, o bardziej wodnistej niż żelowej konsystencji, który dozuje się niezwykle praktyczną pompką. Kosmetyk jest bardzo wydajny, gdyż taka buteleczka starcza mi na ok. 3 miesiące codziennego stosowania! 
W moim przypadku padło na nutę zapachową: żurawina oraz owoce róży czyli słodki i przyjemny. 
Poza tym, płyn bogaty jest ww Wit. C. oraz rutynę, likopen, antocyjany, kwercetynę, taninę oraz tokotrienole. 
Zgodnie z obietnicami producenta działa tak, aby kobieta czuła się swobodnie i delikatnie, bez uczucia dyskomfortu w każdy dzień, czyli świeżo i delikatnie, bez podrażnień czy uczucia pieczenia.
Cena za 250 ml kosmetyku waha się od 25 do 35 zł. 

Uważam, że w każdym wieku powinnyśmy dbać o siebie i działać profilaktycznie, nie tylko jeżeli chodzi o "nasze sprawy". Regularne badania, morfologia, mammografia czy wszystkie inne, w okół których mówi się co raz więcej, dają nam więcej spokoju i stabilności niż wmawianie sobie, że wszystko jest OK. Wielu organów nie da się uzdrowić, a i czasem próba uzdrowienia nic nie daje. Także Kobietki, dbamy o siebie już od najmłodszych lat i szanujemy swoje ciało, bo innego mieć nie będziemy :)!

1 komentarz:

  1. Z ostatnim akapitem w 100% sie zgadzam ! :) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,