piątek, 12 stycznia 2018

Idealne prezenty na chrzciny / odwietki

Witajcie!
Chrzciny już za nami, całe szczęście, bo się stresowałam ;). Ola na szczęście przespała całą ceremonię i potem imprezę, cud nie dziecko. To nic, że potem kilka dni męczył nas skok rozwojowy... :D.

Uważam, że najlepsze prezenty, które mogą być dane nie tylko dziecku, ale także każdemu dorosłemu są te płynące z serca, często niematerialne - np. czyjaś obecność, dobre słowo, czy miły gest :). Jeżeli jednak chodzi o prezenty materialne, to wyznaję zasadę - praktyczność i indywidualność. Sama staram się dawać takie prezenty, które nie idą w kąt w zapomnienie.
Wśród prezentów jakie otrzymała Ola znalazły się oczywiście ubranka - wszystkie piękne, dziewczęce i czekające aż Księżniczka do nich urośnie :). 
Ponadto nie obyło się bez innych prezentów, które prezentuję niżej :).
Metryczka to prezent od PROJEKTYEMILIIA, jak dla mnie idealny <3. Sama wybrałam słowa, które zostały zamknięte w kształcie serca. Biała ramka zawiśnie w sypialni. Myślę, że to idealna pamiątka dla Oleńki.


Tort z pampersów to nasz hit - prezent od chrzestnego Oli. Zawsze podobały mi się takie torty, ale nie sądziłam, że ktoś sprezentuje go mojej córce :). Niestety już został rozebrany, ale to tylko potwierdza, że jest to praktyczny prezent ;).
Drewniane skrzydełka z modlitwą i imieniem - kolejny idealny prezent. Kiedy to zobaczyłam, aż zaniemówiłam i do dziś nie mogę się zdecydować gdzie je powiesić, aby ten Anioł Stróż zawsze czuwał nad moim dzieckiem.


Kocyk własnoręcznie robiony. Prezent od kolejnej cioci, który jest jak dla mnie praktyczny, piękny i z serca - to nie kupiony kocyk, to coś z sercem :).

Album na pierwsze lata Maluszka. Sama chciałam taki zrobić, myślę, że pokazałby jeszcze więcej serca :) co nie zmienia faktu, że w takiej formie też jest śliczny. Zamknę w nim wszystkie wspomnienia, aby w przyszłości Ola poznała świat, jaki był w okresie jej dzieciństwa. Mam niemałe wyzwanie, bo muszę uzupełnić dwa różne albumy :).
Toppery na tort to co prawa nie prezent, ale idealna rzecz, która pasuje do wszystkich zdjęć Maluszka, a także na każdą uroczystość :). Moje pochodzą ze sklepu Lasgraf.

Wszystkie prezenty będą miały idealne wspomnienia dla Oleńki. Są osobiste, dedykowane i nikt nie ma takich samych :). Będę kolekcjonować takie małe wspomnienia, aby za kilka lat mieć co wspominać <3.


4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics,