piątek, 3 stycznia 2014

Red nails!

Klasyczna czerwień to kolor, który powinna mieć każda kobieta w swojej kolekcji lakierów. Pasuje do wielu okazji i stylizacji. Osobiście uwielbiam połączenie małej czarnej z czerwonymi paznokciami. Choć i ogólnie wydają się być dla mnie niemal uniwersalne (może dlatego, że z reguły dobieram stonowane i proste kolory).
W kolekcji swoich lakierów posiadam chyba 5 różnych czerwieni i każda jest idealna. Ostatnio miałam okazję sprawdzić kolejną czerwień, tym razem od Eveline

Do samego koloru nie mam nic do zarzucenia. Czerwień, wspaniały, głęboki odcień. Dwie warstwy kryją doskonale. Ładnie się rozprowadza, bez smug, szybko schnie.
Jeżeli chodzi o trwałość... to niestety, obiecywane 9 dni to trochę przesada. Po 4 dniach pokazały się pierwsze, większe odpryski i uznajmy to za górną granicę wytrzymałości, choć i tak to dobry wynik.

Lakier otrzymałam dzięki uprzejmości firmy Eveline, która była sponsorem drugiego spotkania podlaskich blogerek. Niestety ze względów zdrowotnych nie mogłam się tam zjawić :( natomiast otrzymałam upominki, które przekazała mi Madzia :).

7 komentarzy:

 1. Mam dzisiaj taki sam lakier na pazurkach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię od czasu do czasu poszaleć z czerwienią na pazurkach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie jutro zamierzałam pomalować nią swoje paznokcie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam czerwień na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. This is truly an awesome bit of reading, not many blogs compare to the amount of clear info given away here for free!
  jeux de mario
  jeux de jewel
  jeux de online

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)